Ocenenie Literárneho fondu za najlepšie práce ŠVOČ získali študenti TF a FBP

Technická fakulta

Ocenenie si prevzal Bc. Benjamín Brocka za prácu Variabilná likvidácia nežiaducej vegetácie na ploche bez kultúrnej plodiny (školiteľ prof. Ing. Vladimír Rataj, PhD.) a Bc. Matej Brunclík za prácu Návrh a realizácia zariadenia na monitorovanie a analýzu spotreby elektrickej energie (školiteľ doc. Ing. Vladimír Cviklovič, PhD.).

Fakulta biotechnológie a potravinárstva

Ocenenie si prevzala Bc. Simona Gajdušeková za prácu Vplyv tepelnej úpravy na antioxidačnú aktivitu a obsah polyfenolov v povojníku batátovom (školiteľka prof. Ing. J. Musilová, PhD.),  Bc. Ján Monček - Kvalita farmárskych mliečnych výrobkov (školiteľka doc. Ing. M. Čanigová, CSc.), Bc. Jana Kobanová - Porovnanie obsahových zložiek, antioxidačnej kapacity a organoleptických vlastností kávy a čagy ako jej možnej alternatívy (školiteľka doc. Ing. A. Bobková, PhD.) Bc. Andrea Dundovičová - Mykocenóza bobúľ hrozna dopestovaného vo vinohradníckej obci Vrbové (školiteľka doc. Ing. S. Felšöciová, PhD.), Bc. Michal Lenický - Ako vplýva zmena životného štýlu počas lockdownu na kvalitu samčej reprodukcie? (školiteľka Ing. E. Tvrdá, PhD.), Bc. Nikola Laurenčíková - Využitie bioanalytických metód pre štúdium vzťahov medzi podmienkami kultivácie a obsahom biologicky aktívnych látok v pletivách druhu Lactuca sativa L. (školiteľ doc. Ing. M. Živčák, PhD.)