Deň otvorených dverí v univerzitnom coworkingovom centre SPU

Univerzitné coworkingové centrum SUPERUNI COWORK organizuje Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutoční 22. marca 2022 od 9.00 do 18.00 h v priestoroch ŠD Mladosť (suterén).

O 18.00 vás pozývame na prednášku  Ing. Pavlíny Remiášovej (SuPerUni Cowork) a Ing. Michala Palka (FEŠRR) na tému Coworking a jeho výhody pre študentov.

Tešíme sa na vás!

Kontakt: e-mail: spucowork@uniag.sk web: cowork.uniag.sk www.cowork.uniag.sk

Plagát (.pdf)

 

Čo je coworking?

Coworking je trendový štýl práce a podnikania vo flexibilnom kancelárskom prostredí zdieľanom s ďalšími nezávislými pracovníkmi. Využívajú ho najmä mladí startupisti a začínajúci podnikatelia, ktorí si nechcú prenajímať celú kanceláriu ani mať starosti s kúpou kancelárskeho vybavenia či nového nábytku. Spoločné pracovné priestory im zároveň umožňujú zdieľať hodnoty, skúsenosti, nápady a profitovať z efektu, ktorý prináša sústredenie talentovaných pracovníkov na jednom mieste.

Coworking na SPU

Coworkingové centrum na SPU v Nitre bude predstavovať priestor na podporu inovácií a kreativity predovšetkým pre tie sektory a odvetvia, ktoré súvisia s vedeckovýskumnou orientáciou univerzity a štruktúrou študijných programov.

Ísť späť