Univerzitné kariérne dni 2022

Aj tento rok sa môžete tešiť  na Kariérne dni. Novinkou je, že pri ich plánovaní a realizácii spojili svoje sily obe nitrianske univerzity. Študentské centrum UKF v Nitre a Univerzitné poradenské a podporné centrum SPU v Nitre pripravili pre študentov dva dni naplnené  kvalitnými workshopmi, ktoré im pomôžu nadobudnúť praktické zručnosti a skúsenosti potrebné pre získanie dobrého zamestnania alebo naštartovanie úspešného podnikania.

PROGRAM (.pdf)

PLAGÁT (.pdf)

 

PROGRAM Univerzitných kariérnych dní 2022

26. 4. 2022

Slovak Business Agency na cestách - prezentačný workshop Tomáša Blažeka z Národného podnikateľského centra v Nitre
Snívate o práci „bez šéfa“, ktorú budete môcť robiť z domu? Práve pre vás je pripravená prezentácia profesionálov z Národného podnikateľského centra v Nitre. Po skončení workshopu máte možnosť dohodnúť si individuálne konzultácie zdarma.
Čas a miesto konania: 9.00 – 9.45 h, Študentské centrum UKF v Nitre, Dražovská 2, Miestnosť S-7
Prihlasovací formulár

Sebapoznanie a osobný rozvoj - prezentačný workshop pod vedením Miroslava Kubiaš, Getclients.sk
Na čo máme talent? Aké sú naše silné stránky? Čo vám robí radosť? Príďte na workhsop a poznajte lepšie samých seba aj to na akú prácu sa hodíte.
Čas a miesto konania:
10.30 – 12.30 h, Študentské centrum UKF v Nitre, Dražovská 2, Miestnosť S-7
Prihlasovací formulár

Ako sústrediť pozornosť a plánovať čas? - prezentačný workshop mediátora a kouča Petra Šveca v rámci Nitrianskych kariérnych dní 2022. Aj vy patríte k tým, ktorí odkladajú riešenie vecí na poslednú chvíľu a potom nestíhajú? Práve pre vás je určený tento workshop. Dozviete sa, ako si zorganizovať čas, ako si určiť priority a odfiltrovať, čo je naozaj dôležité a čo si zaslúži našu pozornosť. Zistíte tiež, ako sa vyhnúť prokrastinácii.
Čas a miesto konania: 13.30 – 15.00 h, SuPerUni CoWork centrum SPU, ŠD Mladosť, Štúrova 3, (suterén)
Zodpovedá: Mgr. Simona Belovičová, PhD., Univerzitné poradenské a podporné centrum SPU
Prihlasovací formulár

Ako vie byť koučing užitočný pri rozhodovaní a stanovení cieľov? - prezentačný workshop koučky a mediátorky Evy Račkovej v rámci Nitrianskych kariérnych dní 2022. Orientuje sa na oblasť rozvoja osobnostného potenciálu jednotlivcov aj tímov, pracuje s témami ako empatia, efektívna spolupráca, asertivita. Podporuje zavádzanie rešpektujúceho prístupu na školy a spolupracuje pri zavádzaní koučovacieho prístupu na vysoké školy. Vedie tréningy nenásilnej komunikácie podľa Rosenberga. Hostka: Martina Gajdošová
Čas a miesto konania: 15.30 – 17.00 h, SuPerUni CoWork centrum SPU, ŠD Mladosť, Štúrova 3, (suterén)
Zodpovedá: Mgr. Simona Belovičová, PhD., Univerzitné poradenské a podporné centrum SPU
Prihlasovací formulár

27. 4. 2022

Kariérové poradenstvo s Profesiou.sk - séria workshopov
Rozmýšľate nad tým, ako sa uplatníte  po skončení štúdia? So svojimi skúsenosťami sa prídu s vami podeliť konzultanti z jednej z najlepších  HR agentúr na Slovensku
Čas a miesto konania: 9.00 – 11.00, online aj prezenčnou formou,Študentské centrum UKF v Nitre, Dražovská 2
Martin Menšík 9.00 – 10.00 online aj prezenčne v miestnosti S-7 na tému Trh práce na Slovensku
Miloš Šiška 9.00 – 10.00 online a prezenčne v miestnosti S-8 na tému Ako čítať pracovné ponuky.
Martin Menšík 10.00 – 11.00 iba prezenčne v miestnosti S-1 vám poskytne individuálne konzultácie k vašim životopisom
Prihlasovací formulár

Ako vytvoriť CV, ktoré zaujme a absolvovať úspešný pohovor. Ako si vybudovať svoju značky cez LINKEDIN - prezentačný workshop s Ľubomírom Drangom, OZ Múdry pes, hosť Jana Kováčová, ZANUR Chcete byť úspešný pri získavaní dobrej práce? Dozviete sa, čo je dôležité si uvedomiť pred písaním životopisu, ako ho urobiť zaujímavým, ako pripraviť CV pre zahraničnú firmu či ako sa pripraviť na pohovor.
Čas a miesto konania: 10.30 – 13.00, Študentské centrum UKF v Nitre, Dražovská 2, Miestnosť S -7
Prihlasovací formulár

Aký je udržateľný marketing budúcnosti? - prezentačný workshop v rámci Nitrianskych kariérnych dní 2022, zameraný na content marketing. Chceli by ste, aby vaše projekty priniesli trvalé hodnoty? Príďte na workshop o udržateľnom marketingu budúcnosti. Dozviete sa o projektoch s garanciami rastu, ktoré firmám a ich zákazníkom prinášajú trvalé hodnoty efektívne a dlhodobo.
Čas a miesto konania: 15.30 – 17.00 h, SuPerUni CoWork centrum SPU, ŠD Mladosť, Štúrova 3, (suterén)
Zodpovedá: Mgr. Simona Belovičová, PhD., Univerzitné poradenské a podporné centrum SPU
Prihlasovací formulár

Prečo využiť VŠ na experimentovanie s vlastnými projektmi? - prezentačný workshop tímového trénera a kvalitára Adama Brocku v rámci Nitrianskych kariérnych dní 2022. Rozmýšľate o využití voľného času na štart podnikania? Ak sa vám myšlienka podnikať zdá príťažlivá, pozývame vás na tento workshop. Zistíte, ako rýchlo a efektívne otestovať váš podnikateľský nápad. Prostredníctvom metódy Design Thinking sa naučíte ušetriť kopec času, peňazí aj energie. Dozviete sa tiež, aké chyby nerobiť pri začínajúcom podnikaní.
Čas a miesto konania 13.30 – 15.00 h, SuPerUni CoWork centrum SPU, ŠD Mladosť, Štúrova 3, (suterén)
Zodpovedá: Mgr. Simona Belovičová, PhD., Univerzitné poradenské a podporné centrum SPU
Prihlasovací formulár

 

Partneri podujatia: Content Fruiter, KIUUB, Múdry pes, o.z., SAKO - Slovenská asociácia koučov, Zanur, Slovak Business Agency, Národné podnikateľské centrum

 

Ísť späť