Očkovanie na SPU v Nitre mobilnou očkovacou jednotkou

Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre v spolupráci s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR a očkovacím centrom Biont zabezpečila

štvrté očkovanie proti COVID-19 mobilnou očkovacou jednotkou.

Uskutoční sa 25. januára 2022 od 9.30 h v Študentskom domove A. Bernoláka SPU
(vstup od Akademickej ulice, bývalé priestory dekanátu FBP).

Určené je pre všetkých, ktorí sa dali zaočkovať prvou dávkou vakcíny 7. decembra 2021 na SPU v Nitre, ale aj pre nových záujemcov o prvú, druhú a tretiu dávku. Na tretiu dávku je možné sa prihlásiť už tri mesiace po dvojdávkovej vakcíne a dva mesiace po jednodávkovej vakcíne Janssen.

Prihlasovanie pre nových záujemcov bude otvorené do pondelka 24. 1. 2022 do 7.00 h

Link: https://www.biont.sk/mobilne-ockovanie-covid-19/?cs=209

Tí, ktorí boli zaočkovaní 1. dávkou 7. 12. 2021 prostredníctvom mobilnej očkovacej jednotky na SPU v Nitre, sa prihlasovať nemusia, dostanú pár dní vopred automaticky sms a email s presným termínom.

PLAGÁT