COVID-19

Aktuálne informácie

napísal

Dokončenie žatvy symbolizuje ozdobovanie venca. Ten ako symbol tohtoročnej úrody 12. augusta odovzdali predstavitelia Vysokoškolského poľnohospodárskeho podniku (VPP), s.r.o., Kolíňany, rektorke SPU Klaudii Halászovej.

napísal

Na pôde Slovenskej poľnohospodárskej univerzity v Nitre sa 10. augusta uskutočnilo stretnutie so štátnym tajomníkom ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky Ing. Martinom Kováčom.

napísal

Vo Výskumnom centre AgroBioTech SPU dnes privítali účastníkov štvrtého ročníka obľúbenej letnej školy Viva la Science, určenej vysokoškolákom so záujmom o biologické a biotechnologické vedy.

napísal

V tohtoročnom hodnotení prestížneho šanghajského rebríčka vysokých škôl podľa odborov, ktorý je odrazom vedeckej práce univerzít, sa prvýkrát umiestnila Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre. V tej istej kategórii Agricultural sciences sa na 400 – 500 mieste umiestnila SPU (Total score 19,1) spolu s Technickou univerzitou Zvolen ( TS 20,2).

napísal

Cieľom výzvy je podporiť inovácie na vysokých školách, prepájať vysokoškolské vzdelávanie s praxou a uľahčiť prístup do inovačného ekosystému EIT.

SPU v Nitre – Zelená univerzita